Kompozit szakemberek (technikusok)

A Magnus Aircraft Zrt. dinamikus csapatának további erősítésére

Kompozit Szakember munkatársat keres

Csapatunk elköteleződött a magas minőségű, lendületes munkavégzés és a proaktív szemlélet mellett.

Új munkatársunkat hosszútávú szakmai kihívásokkal várjuk családias légkörű csapatunkba.

Munkavégzés a pécs-pogányi repülőtér szomszédságában.

Főbb feladatok:
•    Repülőgép kompozit alkatrészeinek, gyártó szerszámainak elkészítése, megmunkálása, előkészítése festésre
•    Repülőgép kompozit alkatrészeinek összeszerelése munkautasítás szerint
•    Technológiai utasítások és szakmai szabályok betartása
•    Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata

Elvárások:
•    Szakmunkás végzettség, mely kompozit területen szerzett gyakorlati ismeretekkel / szakmai gyakorlattal párosul
•    Legalább 1 év munkatapasztalat
•    Precíz munkavégzés
•    Megbízhatóság, hatékonyság

Amit kínálunk:

•    Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
•    Innovatív csapat
•    Családias légkör