Karosszéria-elem (kompozit) gyártó és szerelő

 Az új munkatárs feladata a repülőgépek kompozit alkatrészeinek készítésében, előkészítő munkafázisaiban való részvétel.

Feladatok:
•    Repülőgép kompozit alkatrészeinek készítése, megmunkálása, előkészítése festésre
•    Repülőgép kompozit alkatrészeinek összeszerelése munkautasítás szerint
•    Technológiai utasítások és szakmai szabályok betartása
•    Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata
•    Szükséges dokumentáció ismerete, alkalmazása

Elvárások:
•    Fémipari, faipari, karosszéria alkatrészek vagy kompozit területen gyakorlati ismeretekre alapuló szakmunkás végzettség
•    Szerszámkészítő, szabász vagy hőkezelő szakmunkás végzettség előnyt jelent
•    Legalább 3 év munkatapasztalat
•    Precíz munkavégzés
•    Csapatjátékos
•    Megbízhatóság, hatékonyság

Amit kínálunk:

•    Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség
•    Innovatív csapat
•    Családias légkör

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány