Repülőgép szerelő

REPÜLŐGÉP SZERELŐ

A Magnus Aircraft Zrt. részére keresünk Repülőgép szerelő munkatársat pécs-pogányi munkavégzésre. Az új munkatárs feladata a repülőgépek gyártásában, javításában és karbantartásában való részvétel, összeszerelési munkák elvégzése.

Feladatok:
•    Repülőgép gyártása során szükséges szerelő munkák elvégzése
•    Repülőgépek gyártásában, javításában, szervizelésében és karbantartásában való részvétel
•    A repülőgépek szerkezeti, funkcionális egységeinek és alkatrészeinek karbantartása
•    A szárnyak, törzs, huzalozás, hidraulikus egységek, üzemanyag-rendszer, szigetelések és tömörítések karbantartása és javítása
•    Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata
•    Szükséges dokumentáció elkészítése és vezetése
Elvárások:
•    Mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség
•    Autóvillamossági, finommechanikai műszerész végzettség, valamint érettségi előny
•    Repülőgépszerelő végzettség, és/vagy üzemeltetési tapasztalat előny jelent
•    Legalább 2 év munkatapasztalat
•    Precíz munkavégzés
•    Csapatjátékos
•    Megbízhatóság, hatékonyság
•    Angol nyelvű dokumentáció használata előnyt jelent
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeretek előnyt jelentenek
Amit kínálunk:
•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes bérezés
•    Innovatív csapat

Munkavégzés helye: Pécs-Pogány