Avionika (elektromos) szerelő

AVIONIKA SZERELŐ

A Magnus Aircraft Zrt. részére keresünk Avionika / Elektromos szerelő munkatársat pogányi munkavégzésre. Az új munkatárs feladata a repülőgépek elektromos, illetve elektronikus rendszereinek és berendezéseinek szerelése.

Feladatok:
•    Repülőgépek fedélzetén az elektronikai és elektromos berendezések szerelése, karbantartása, javítása
•    Fedélzeti műszer rendszerek kiépítése
•    Hírközlő és rádió navigációs rendszerek beszerelése
•    Elektronikus modulok és vezérlők előszerelése
•    Kábelkötegek beépítése, rendszerek kiépítése
•    Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök szakszerű használata
•    Gyártási dokumentáció ismerete, elkészítése és vezetése
Elvárások:
•    Autóvillamossági vagy elektroműszerész végzettség és tapasztalat
•    Számítástechnikai ismeretek, kiemelten RS 232 és CAN bus
•    Repüléstechnikai, avionika ill. rádiótechnikai ismeretek előnyt jelentenek
•    Angol műszaki nyelvismeret (Műszaki dokumentáció használata)
•    Precíz munkavégzés
•    Csapatjátékos
•    Megbízhatóság, hatékonyság
Amit kínálunk:
•    Hosszú távú munkalehetőség
•    Versenyképes bérezés
•    Innovatív csapat

Munkavégzés helye: Pogány